אם.וי אגוסטה – אמנות בריאת האופנוע

אם.וי אגוסטה, מספיק רק לגלגל את השם האקזוטי הזה על הלשון והדופק מואץ, האדרנלין שוצף בעורקים... אתה הרי אופנוען, יודע מה באמת קורה ומי באמת שווה, שנים שמעת על אופנועי אם.וי אגוסטה, ספרת את 37 אליפויות העולם של אם. וי אגוסטה בגרנד-פרי, יותר מכול יצרן אחר בהיסטוריה, היה לך פוסטר של ג'יאקומו אגוסטיני על הקיר בבית של ההורים ולא הפסקת לחלום על היום שיהיה לך גם אופנוע של אם.וי אגוסטה.

כי ידעת היטב שאין עוד יצרן אופנועים כמו אם.וי אגוסטה המצליח לשלב בין טכנולוגיה עילית לאסתטיקה וליופי איטלקי - יחד עם נשמה ויצירת אותו חיבור מושלם בין רוכב למכונה. המורשת הטכנולוגית של אם.וי אגוסטה מקורה בעולם התעופה עוד בראשית המאה העשרים, ומשם היה המעבר טבעי עבור הרוזן אגוסטה להפוך ליצרן אופנועים השולט במסלולי המירוצים לעשרות שנים. יחד עם ה-DNA האסתטי האיטלקי של משפחת אגוסטה הנטועה אלפי שנים באדמת איטליה, אותה מורשת ייחודית של הנדסה עם יופי נשמרה עם בעלי ומקימי אם.וי הנוכחית, משפחת קאסטיליוני המובילה את אם.וי לעתיד חדש במאה ה-21.

ואצלנו, חברתHM  מוטורס יבואני אם.וי אגוסטה ומותגי אופנועי יוקרה נוספים לישראל, מגשימה את חלומותיך לאופנוע חדש או יד2 של אם.וי אגוסטה. המחירים שבעבר היו גבוהים - ירדו פלאים ותנאי התשלום והמימון מעולים; מחלקת טרייד אין תשמח לזכות אותך תמורת האופנוע המשומש שלך בעסקה ההוגנת בשוק - גם אם תביא אופנוע של יצרן אחר.

גם השירות לאופנועי אם.וי אגוסטה הוא ברמה מעל כולם. היבואן לישראלHM  מוטורס יצר עבור אם.וי אגוסטה תשתית שירות בפריסה ארצית. בנוסף הקים היבואן מחסן חלפים עשיר המספק מידית כמעט כול חלק, ממראה ועד חישוק, ואם במקרה החלק הדרוש חסר אז מטיסים במיוחד מאיטליה ישירות מהיצרן. קשר ישיר ויוצא דופן נשמר בין היבואן לבין לקוחות אם.וי אגוסטה בישראל הנהנים מיחס ללא תחרות: מפגשים תכופים ואירוח, טיולים ברחבי ישראל, הדרכות בטיחות ורכיבה, ואפילו משלחות מטעם היבואן לביקור במפעל אם.וי אגוסטה בווארזה איטליה.

מבחר הדגמים של אם.וי אגוסטה בישראל עשיר, ולכן כול שנותר לך לעשות הוא... רק לבחור בדגם אם.וי אגוסטה בשבילך: האם העירום החשוף, הבוטה והמטריף של הברוטאלה 800 החדש, נוכחות שתסובב כול ראש ברחוב, שימושיות ונוחות במקביל לביצועים שישאירו מאחור כול מתחרה בעיר? או האם תחפוץ בריגושי המירוצים עוצרי הנשימה של ה-F3 675, אופנוע השלושה צילינדרים המכה כול ארבע צילינדרי מתחרה מיפן...? או אולי תחפצו בכלל ברכיבות תיור נוחות אך מרגשות עם הטוריזמו וולוצ'ה לוסו, אופנוע התיור המתקדם בעולם, עם מיתלים אלקטרוניים קסומים, יכולת נשיאת מטען ונוסע/ת בנוחות אך ללא תחושה של כורסא עייפה, אבזור תקשורת וניווט מעידן הנחיתה במאדים.

היי... קח נשימה עמוקה, לא צריך לבחור רק אחד... כול דגם מאופנועי העל של אם.וי אגוסטה הוא יחיד ומיוחד, מיוצר בעבודת יד אוהבת ומקצועית במפעל מהמתקדמים בעולם התעשייתי, שילוב של רובוטים מעידן החלל עם אנשים עובדים בשר ודם, מומחים, אמנים, שיחד מביאים את הצירוף הגדול הזה של נשמה עם מכאניקה ישירות לרוכב הישראלי.